AKTUALITY

7.1.2017 --- Sleva při přímé rezervaci
25.6.2016 --- Transfer na/z letiště
1.12.2016 --- Jednodenní výlety pro naše zákazníky

 

u nás můžete platit kartou

Platební metody
 

sleva při přímé rezervaci

sleva při přímé rezervaci
 

Hotel.cz – ocenění 2019

 

Guest review awards 2018

Guest review awards 2018
 
 
 
 

Copyright © 2016 ubytovanibrno.com. All Rights Reserved

 

Slow vikend

Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Březen 2019
Date: Březen 1 - Listopad 30

Slow vikend

Slow fashion, upcycling, přednášky, modní přehlídky a spousta dalšího. Akce probíhá – březen, červenec, listopad

Event Details
Květen 2019
Date: Květen 1 - Květen 31
Date: Květen 3 - Červen 24

Mezinárodní taneční festival Dance Brno 2019

Mezinárodní taneční festival současné a neoklasické baletní tvorby  Letošní ročník festivalu Dance Brno 2019 navazuje na loňský projekt Dance Brno 100 a více než čtvrt století v Brně uváděný a Baletem NdB pořádaný festival Tanec Brno. Aktuální ročník vám představí jeden z předních souborů Pobaltí, konkrétně Litevský národní balet. Ten v programu doplní Slovinský balet národního divadla v Mariboru, italský souboru současného tance Spellbound Contemporary Ballet a jako českého zástupce uvidí diváci balet Jihočeského divadla v Českých Budějovicích.

Event Details
Date: Květen 23 - Květen 28

Divadelní svět Brno

DIVADELNÍ SVĚT BRNO 2019 Divadelní svět Brno patří k největším a nejprestižnějším divadelním festivalům ve střední Evropě. Těží jak z výhodné polohy města Brna, ležícího mezi Bratislavou a Vídní, tak z unikátní celoroční spolupráce a zázemí brněnských divadelních scén – Národního divadla Brno, Divadla Husa na provázku, HaDivadla, Městského divadla Brno, Divadla Polárka a Divadelního studia Marta. Díky tomu se druhé největší město České republiky každoročně stává místem setkání předních divadelních souborů a fanoušků progresivního divadla z celého světa. SPECIALITY…

Event Details
Date: Květen 23 - Září 3

Opera na Špilberku

Národní divadlo Brno uvede slavné opery v podání předních sólistů i hostů souboru a orchestru Janáčkovy opery NdB pod širým nebem na nádvoří hradu Špilberk. Není nic lepšího než strávit teplý letní večer pod hvězdami s hudbou.

Event Details
Date: Květen 24

Noc kostelů

Tradiční událost, kdy je možné navštívit v noční atmosféře nejen kostely, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, kůry a další nedostupné místa. Nebude chybět doprovodný program.

Event Details
Date: Květen 24 - Květen 26

Animefest

Největší čeký festival japonského komiksu (mangy), animovaného filmu (anime) a moderní japonské kultury.

Event Details
Date: Květen 24 @ 22:30 - Červen 16 @ 22:30

Ignis Brunensis 2019

Dvaadvacátý ročník středoevropsky ojedinělé mezinárodní soutěže ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS rozzáří moravskou metropoli Brno od 24. května do 16. června 2019. Na hladině Brněnské přehrady uvidí diváci vždy od půl jedenácté večer čtyři velkolepé ohňostrojné show. Ohňostroje na přehradě budou odpalovány v tradičním systému sobota – 1. června, středa – 5. června, sobota – 8. června, středa – 12. června. Dva ohňostroje se odehrají v centru Brna na obloze nad hradem Špilberk – zahajovací prelude v pátek 24. května věnované 150.…

Event Details
Date: Květen 29 - Červen 9

Meeting Brno

Meeting Brno je multižánrový festival, který nabízí platformu pro setkání zástupců různých názorů, kultur a náboženství. Jeho program sestává z diskusních fór s inspirativními hosty a množství uměleckých vystoupení, která rozvíjejí hlavní festivalové téma. V roce 2019 se festival zaměří na téma svobody a bezpečnosti.

Event Details
Červen 2019
Date: Červen 1 - Červen 25

Concentus Moraviae

Jedinečné setkání s krásnou hudbou v unikátních prostorách hradů, zámků a dalších historických sálech na Jižní Moravě a Vysočině. Festival je součásti celoevropského projektu České sny, v jehož rámci obvykle probíhá na 120 koncertů v 19 evropských státech.

Event Details
+ Export Events
 
 
CzechEnglish
 

Share This

Share on Google+