AKTUALITY

5.10.19 -- rychlejší internet v apart STUDIO 150/10MB
20.10.19 -- rychlejší internet v apart STANDARD 300/20MB
1.4.19 -- apartmán se 2-ložnicemi NOVĚ
7.1.17 -- sleva při přímé rezervaci
25.6.16 -- transfer na/z letiště
1.12.16 -- jednodenní výlety pro naše zákazníky

 

u nás můžete platit kartou

Platební metody
 

sleva při přímé rezervaci

sleva při přímé rezervaci
 

Hotel.cz – ocenění 2019

 

Guest review awards 2020

Guest review awards 2020
 
 
 
 

Copyright © 2016 ubytovanibrno.com. All Rights Reserved

 

Úvod

Vítejte v apartmánech  EEL ubytování Brno / EEL Brno apartments

Ať už přijíždíte do Brna pouze na jednu noc či zde plánujete pobývat delší dobu, jsme připraveni Vám poskytnout zázemí a pohodlí v některém z našich šesti moderních plně vybavených apartmánů.

Nabízíme Vám krátkodobé či střednědobé ubytování v našich stylově zařízených apartmánech, které Vám poskytnou zázemí při Vaší návštěvě Brna.

Naše apartmány jsou umístěny v klidné lokalitě v širším historickém centru města na ulici Vodní a Kopečná, v docházkové vzdálenosti od většiny nejvýznamnějších brněnských pamětihodností a kulturních institucí. V bezprostředním okolí apartmánů naleznete veškeré zázemí pulzující metropole, kavárny s neopakovatelnou atmosférou, restaurace s výtečnou domácí či mezinárodní kuchyní, galerie, divadla a koncertní síně, obchody či veškeré služby. K brněnskému hlavnímu nádraží dorazíte přibližně po deseti minutách pozvolné chůze, nejbližší tramvajová zastávka je vzdálena pouhé tři minuty chůze od našich apartmánů. Rozhodnete-li se k nám přijet vlastním osobním automobilem, rádi Vám zajistíme parkování v nedalekém parkovacím domě či parkovací místo v podzemní garáži přímo v apartmánovém domě v Kopečné ulici.

Naše apartmány mají různá dispoziční řešení pro ubytování 1 až 3 osob. Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a jsou vybaveny designovým nábytkem, kuchyňským koutem s chladničkou, mikrovlnou troubou či kávovarem, bezdrátovým vysokorychlostním internetovým připojením, kabelovou televizi s LCD obrazovkou a balkónem. Samozřejmostí je samostatná koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, pračkou a vysoušečem vlasů.

Dopřejte si  pohodlné komfortní ubytování v srdci moravské metropole.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Share This

Share on Google+
 
 
CzechEnglish