AKTUALITY

25.6.2016 Transfer na/z letiště
1.12.2016 Rozšířili jsme naše služby o Jednodenní výlety pro naše zákazníky

 

Nejnovější příspěvky

 

Nejnovější komentáře

   
   
   

  Copyright © 2016 ubytovanibrno.com. All Rights Reserved

   

  GRAND PRIX České republiky

  Načítám Akce
  Vyhledat Akce

  Navigace pro zobrazení akce

  Nadcházející Akce

  Navigace pro seznam (Akce)

  Srpen 2018
  Date: Srpen 3 - Srpen 5

  GRAND PRIX České republiky

  Již ve pátek 24. listopadu bude v pravé poledne zahájen předprodej vstupenek na srpnovou Grand Prix České republiky 2018. Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2017 mělo jen 14 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území světové jezdce a stáje seriálu MotoGP.

  Event Details
  Date: Srpen 9 - Srpen 12

  MARATHON HUDBY 2018

  Multižánrový hudební festival,který doslova naplní město Brno hudbou a nabídne plynulý tok (maraton) hudebních událostí po dobu prodlouženého víkendu. Festival oživí centrum města hudbou, a to jak v tradičních, tak v nových koncertních prostorech uvnitř i pod širým nebem. Nepřetržitý tok živých profesionálních i amatérských hudebních produkcí nejrůznějších žánrů po celém městě Brně.

  Event Details
  Říjen 2018
  Date: Říjen 9 - Říjen 13

  MSV

  Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků. Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Hlavním tématem MSV  je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující  všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je…

  Event Details
  + Export Events
   
   
  EnglishCzech
   

  Share This

  Share on Google+